Поіменне голосування 25-ї сесії

Поіменне голосування  завантажити

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

позачергової  двадцять п’ятої   сесії  районної  ради

сьомого скликання

Від 12 вересня 2018 року

Розпочалася сесія об 11 год. 00 хв.

Закінчилась сесія об 11 год. 45 хв.

Обрано депутатів – 34.

Присутні на сесії депутати – 21 чол.

(Список присутніх депутатів додається, додаток 1).

Сесію веде голова районної ради Місюра А.А.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати та запрошені !

Відповідно до статей 46 та 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на  підставі поданого відношення голови Зарічненської районної державної адміністрації  від 06.09.2018 № 01/24-2415 розпорядженням голови районної ради від 10 вересня 2018 року № 69-О скликано позачергову двадцять п’яту  сесію районної ради.

Вношу пропозицію - роботу позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання розпочати.

Заперечень немає? Приймається.

Позачергову двадцять п’яту  сесію районної ради сьомого скликання оголошую відкритою.

(Звучить Державний Гімн України)

Місюра А.А. – голова районної ради.

На сесію запрошені: депутати Рівненської обласної ради від Зарічненського району  Бойко Віталій Ярославович та Ткач Олександр Олександрович, заступник голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищний голови,   керівники підприємств, установ, організацій району, які не є депутатами районної ради.

У роботі сесії приймає участь депутат Рівненської обласної ради від Зарічненського Ткач Олександр Олександрович.

(Список присутніх запрошених додається, додаток  2).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Вношу пропозицію обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів.

Інші пропозиції будуть? Немає?

Які є пропозиції стосовно кандидатур?

Надійшла пропозиція обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів, а саме:     Командік О.В., Курадовець І.А., Чекун І.В., Заперечень немає? Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 21 чол.  (Протокол лічильної комісії № 1 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів:. Командік О.В. – голова, Курадовець І.А.,  Чекун І.В..

Місюра А.А. – голова районної ради.

Членів лічильної комісії прошу зайняти свої робочі місця.

Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання. Проект порядку денного та регламенту роботи позачергової двадцять п’ятої  сесії депутатам роздано, обговорення відбулося 11 вересня поточного року  на спільному засіданні постійних комісій районної  ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики, а також було розміщено на офіційному веб-сайті районної ради.

Вношу пропозицію, запропонований проект порядку денного та регламент роботи позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради прийняти за основу.

Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 21 чол.  (Протокол лічильної комісії № 2 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

На спільному засіданні   постійних комісій районної ради   було прийнято рекомендацію, зняти з проекту порядку денного позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради питання «Про погодження розміру плати за навчання у Зарічненській дитячій школі мистецтв».

Хто за те щоб озвучене питання зняти з проекту порядку денного та регламенту роботи позачергової двадцять п’ятої   сесії  районної ради прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 21 чол.  (Протокол лічильної комісії № 3 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

На спільному засіданні   постійних комісій районної ради   було прийнято рекомендацію, доповнити проект порядку денного позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради питанням «Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік».

Хто за те щоб озвучене питання внести  до   проекту порядку денного та регламенту роботи позачергової двадцять п’ятої  сесії  районної ради прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 21 чол.  (Протокол лічильної комісії № 4 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть зауваження чи доповнення до  проекту порядку денного та регламенту роботи позачергової  двадцять п’ятої  сесії районної ради? Немає?

Хто за те, щоб запропонований проект порядку денного та регламент роботи  позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання із внесеними зміною та доповненням  прийняти  вцілому прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 21 чол.  (Протокол лічильної комісії № 5 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

затвердити порядок денний та регламент роботи позачергової двадцять п’ятої   сесії районної ради сьомого скликання із внесеними зміною та доповненням за наступним змістом:

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про розгляд депутатських запитів.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами  районної ради.

2. Про реорганізацію комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненська центральна районна лікарня»  Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

3. Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік.

Доповідає: Секретар В.П. -   керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

5. Різне.

Для виступів депутатів.

Для довідок.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Переходимо до розгляду питань порядку денного позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради. Зауважу, що проекти рішень з питань, які внесено на розгляд  сесії було  оприлюднено на веб-сайті, розглянуто на спільному засіданні постійних комісій  районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики,  з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики, а також Вам роздані.

Наголошую й на тому, що голосування з усіх питань порядку денного здійснюється за процедурою відкритого поіменного голосування.

Перше питання  порядку денного: Про  розгляд депутатських запитів.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами   районної ради.

Шановні депутати, зазначу, що у міжсесійний період до районної ради депутатські запити не надходили. Чи будуть в кого  депутатські запити? Немає?

СЛУХАЛИ: 1. Про  розгляд депутатських запитів.

Лишній В.М. – керуючий справами  районної ради.

Зачитує відповіді на депутатські запити  депутатів районної ради  Пухи А.Ф. та Кутинець К.В., які надійшли до районної ради у міжсесійний період: (лист вих. від 04.09.2018 № 7/1854 Служби автомобільних доріг у Рівненській області,   лист  вих. від 27.08.2018 № 01/13-2332 Зарічненської райдержадміністрації, лист вих. від 28.08.2018 № 5931/0/01-26/18 Рівненської облдержадміністрації).

Вищезазначені листи до протоколу сесії додаються.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного Про реорганізацію комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненська центральна районна лікарня»  Зарічненської районної ради Рівненської області.                                                                                                                        

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

Проект рішення з даного питання попередньо було оприлюднено на веб-сайті, опрацьовано депутатами на спільному засіданні постійних комісій районної ради. Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

СЛУХАЛИ: 2. Про реорганізацію комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненська центральна районна лікарня»  Зарічненської районної ради Рівненської області.

Мітітюк О.Д. – головний лікар комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

У виступі наголосив, що  реорганізація закладів медицини проводиться з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, збільшенню господарської і фінансової автономії, підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

Сказане обґрунтовував посиланнями на Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 06.04.2017 №2002-VІІІ, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №1013-Р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», а також  на інші чинні законодавчі документи України.

Дав детальне роз’яснення щодо шляхів та питань вирішення реорганізації комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненська центральна районна лікарня».

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати! Які будуть запитання до Олега Дмитровича?

Немає?

В кого із депутатів будуть зміни чи доповнення до проекту рішення? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу та вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.  (Протокол лічильної комісії № 6 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 363, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  - Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік.

Доповідає: Секретар В.П. -   керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання попередньо було опрацьовано депутатами на спільному засіданні постійних комісій районної ради. Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

 

СЛУХАЛИ: 3.  Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до   Василя Петровича? Немає?

В кого із депутатів будуть зміни чи доповнення до проекту рішення? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу та вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол..  (Протокол лічильної комісії № 7 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 364, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання попередньо було оприлюдено на веб-сайті районної ради. При обговоренні даного питання на спільному засіданні постійних комісій було внесено пропозицію: «Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про  внесення змін до районного бюджету на 2018 рік»».

Слово для озвучення проекту рішення та внесення змін до проекту рішення  «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» надається Солодкій Олені Іванівні, начальнику  фінансового управління райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Озвучила проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Озвучила внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до Олени Іванівни? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу.

Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався?  Прийнято.

Голосували: за – 21 чол..  (Протокол лічильної комісії № 8 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Хто за те щоб озвучені Оленою Іванівною зміни внести до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Прийнято.

Голосували: за – 20 чол., утримався – 1 чол.  (Протокол лічильної комісії № 9 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть зміни чи доповнення до проекту рішення? Немає?

Хто за те, щоб проект рішення з питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» із внесеними змінами прийняти вцілому   прошу голосувати.

Хто за? Хто протии? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. (Протокол лічильної комісії № 10 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 365, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до наступного питання порядку денного  сесії  - Різне.

Хто з депутатів чи запрошених бажає виступити?

Виступили: Ткач О.О. – депутат Рівненської обласної ради від Зарічненського району, Тумаш П.П. – депутат районної ради, Мітітюк О.Д. - депутат районної ради, головний лікар КЗ «Зарічненська центральна районна лікарня».

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть запитання, пропозиції чи зауваження щодо роботи та ведення сесії районної ради? Немає?

Шановні депутати та запрошені!

Позачергову двадцять п’яту  сесію районної ради сьомого скликання оголошую закритою.

(Звучить Державний Гімн України)

Голова районної ради                                                                         А.А.Місюра

Додаток  1

до протоколу позачергової двадцять п’ятої  сесії

районної ради від 12 вересня 2018 року

СПИСОК

присутніх депутатів Зарічненської районної ради

на  позачерговій двадцять п’ятій  сесії районної ради

сьомого скликання

1. Алексіюк Тамара Гнатівна

2. Банько Василь Віталійович

3. Горегляд Андрій Вікторович

4. Димарчук Сергій Леонтійович

5. Командік Ольга Василівна

6. Корнійчук Василь Зіновійович

7. Курадовець Ірина Андріївна

8. Кутинець Катерина Василівна

9. Місюра Аркадій Аркадійович

10. Мітітюк Олег Дмитрович

11. Мосійчук Анатолій Миколайович

12. Полюхович Віра Анатоліївна

13. Пуха Анатолій Федорович

14. Сарич Віталій Сергійович

15. Смаглюк Анатолій Федорович

16. Сорочиць Лідія Павлівна

17. Тумаш Павло Павлович

18. Філончук Леонід Михайлович

19. Чекун Ірина Василівна

20. Шрамович Тамара Дмитрівна

21. Шулюк Богдан Семенович

Додаток  2

до протоколу позачергової двадцять п’ятої   сесії

районної ради від 12 вересня 2018 року

СПИСОК

присутніх запрошених на позачерговій

двадцять п’ятій  сесії Зарічненської районної ради

сьомого скликання

1.   Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

2.   Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації

3. Заулочний П.О.- заступник начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

4.  Денисюк С.М. - начальник    Зарічненського  районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області.

5.  Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

6. Дубінецька О.І. –  завідувач сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

7. Машталяр М.С. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

9.  Гаврилюк Т.К. –  начальник відділу   культури та туризму райдержадміністрації.

10. Денисюк С.М. - начальник    Зарічненського  районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області.

11.  Сад І.М. – директор територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району.

12. Шостакевич Є.О. – заступник Зарічненського селищного голови.

13. Полюхович Віталій Семенович  – Вичівський сільський голова.

14. Шепелевич Василь Дмитрович – Дібрівський сільський голова.

15. Захаревич О. І. – Морочненський сільський голова.

16. Свирид В.М. – Неньковицький сільський голова.

17. Слободянюк С.О. – Новорічицький сільський голова.

18. Прохорович Г.К. – Перекальський сільський голова.

19. Проневич В.М. – Сенчицький сільський голова.

20. Полюхович В.І. – Серницький сільський голова.

21. Кулачок М.І. – Омитський сільський голова.