Поіменне голосування 26-ї сесії

Поіменне голосування завантажити

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

позачергової  двадцять шостої  сесії  районної  ради

сьомого скликання

Від 02 листопада 2018 року

Розпочалася сесія об 11 год. 10 хв.

Обрано депутатів – 34.

Присутні на сесії депутатів – 20.

(Список присутніх депутатів додається, додаток 1).

Сесію веде голова районної ради Місюра А.А.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати та запрошені!

Розпочинаємо роботу позачергової двадцять шостої сесії Зарічненської районної ради сьомого скликання.

До районної ради обрано 34 депутати.

В роботі сесії приймає участь 20 депутатів.

Відсутні 14 депутатів.

Відповідно до статей 46 та 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на підставі поданого відношення в.о. голови Зарічненської районної державної адміністрації від 29.10.2018 № 01/24-2899 розпорядженням голови районної ради від 29 жовтня 2018 року № 84-о скликано позачергову двадцять шосту сесію районної ради.

Вношу пропозицію: роботу позачергової двадцять шостої сесії  районної ради сьомого скликання розпочати.

Заперечень немає? Приймається.

Позачергову двадцять шосту сесію Зарічненської районної ради сьомого скликання оголошую відкритою.

(Звучить Державний Гімн України)

Місюра А.А. – голова районної ради.

На сесію запрошені - депутати обласної ради сьомого скликання від Зарічненського району, заступник голови райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники  районних установ, підприємств та організацій, які не є депутатами районної ради.

(Список присутніх запрошених додається, додаток 2).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Для роботи сесії нам необхідно обрати лічильну комісію.

Вношу пропозицію: обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів.

Інші пропозиції будуть? Немає? Прошу персонально: Курадовець І.А., Крупко Л.І., Полюхович Т.С.

Поступила пропозиція до складу лічильної комісії включити депутатів: Курадовець І.А., Крупко Л.І., Полюхович Т.С.

Хто за те, щоб обрати лічильну комісію в названому складі, прошу голосувати.

Хто за? Проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 20 чол. (Протокол лічильної комісії № 1 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів: Курадовець І.А., Крупко Л.І., Полюхович Т.С.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Членів лічильної комісії прошу зайняти свої робочі місця.

Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи позачергової двадцять шостої сесії районної ради. Попередньо проект питань порядку денного та регламент роботи позачергової двадцять шостої  сесії було розглянуто і погоджено на спільному засіданні постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики та президії районної ради (01 листопада поточного року).

Вношу пропозицію: запропонований проект порядку денного та регламент роботи позачергової двадцять шостої  сесії районної ради прийняти за основу. Прошу голосувати. Хто за? Проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 20 чол. (Протокол лічильної комісії № 2 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

На спільному засіданні постійної комісії та президії районної ради було прийнято рекомендацію: доповнити проект порядку денного позачергової двадцять шостої сесії районної ради питанням  ,,Про внесення змін до районної програми „Діти Рівненщини” на 2017–2020 роки”.

Доповідачем з даного питання визначено Машталяра Михайла Степановича – директора комунального некомерційного підприємства ,,Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги” Зарічненської районної ради Рівненської області.

Хто за те, щоб озвучене питання внести до проекту порядку денного та регламенту роботи позачергової двадцять шостої сесії районної ради - прошу голосувати. Хто за? Проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 20 чол. (Протокол лічильної комісії № 3 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть зауваження чи доповнення до проекту порядку денного та регламенту роботи позачергової двадцять шостої сесії районної ради? Немає?

Хто за те, щоб запропонований проект порядку денного та регламент роботи  позачергової двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання із внесеним доповненням прийняти в цілому - прошу голосувати. Хто за? Проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 20 чол. (Протокол лічильної комісії № 4 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

затвердити порядок денний та регламент роботи позачергової двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання з озвученими доповненнями за наступним змістом:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради

2. Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальному некомерційному підприємству ,,Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги” на території Морочненської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Машталяр М.С. – директор комунального некомерційного підприємства ,,Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги” Зарічненської районної ради Рівненської області.

3. Про коригування тарифів на теплову енергію (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії), що надає комунальне підприємство ,,Сніжинка” Зарічненської районної ради.

Доповідає: Ширінга С.Ф.- заступник голови Зарічненської районної державної адміністрації.

4. Про внесення змін до районної програми ,,Діти Рівненщини” на 2017-2020 роки”.

Доповідає: Машталяр М.С. – директор комунального некомерційного підприємства ,,Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги” Зарічненської районної ради Рівненської області.

5. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

6. Різне.

Для виступів депутатів.

Для довідок.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду і обговорення питань порядку денного. Зауважу, що проекти рішень з питань, які внесено на розгляд позачергової двадцять шостої сесії попередньо було оприлюднено на веб-сайті районної ради, розглянуто на спільному засіданні постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики та президії районної ради, а також Вам роздано.

Наголошую й на тому, що голосування з питань порядку денного здійснюється за процедурою відкритого поіменного голосування. Підрахунок голосів та результати голосування здійснює обрана лічильна комісія.

Шановні колеги! Переходимо до розгляду питань порядку денного. Перше питання порядку денного – Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання. З даного питання доповідає Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Шановні депутати! Зазначу, що у міжсесійний період до районної ради депутатські запити не надходили. Чи будуть в кого депутатські запити? Немає?

Переходимо до розгляду  питання порядку денного - Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальному некомерційному підприємству ,,Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги” на території Морочненської сільської ради Зарічненського району Рівненської області. Доповідає: Машталяр Михайло Степанович – директор комунального  некомерційного підприємства

,,Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги” Зарічненської районної ради Рівненської області.

Проект рішення з даного питання попередньо було оприлюднено на веб-сайті, опрацьовано депутатами на спільному засіданні постійної комісії та президії районної ради. Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

СЛУХАЛИ: 2. Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальному некомерційному підприємству ,,Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги” на території Морочненської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати, запитання до Михайла Степановича будуть? Немає?

В кого із депутатів будуть зміни чи доповнення до проекту рішення? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу та в цілому. Хто за дану пропозицію - прошу голосувати. Хто за? Проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 20 чол. (Протокол лічильної комісії № 5 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 366, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду  питання порядку денного - Про коригування тарифів на теплову енергію (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії), що надає комунальне підприємство ,,Сніжинка” Зарічненської районної ради. Доповідає:  Ширінга Сергій Федорович – заступник голови Зарічненської районної державної адміністрації.

При розгляді проекту рішення з даного питання  на спільному засіданні постійної комісії та президії районної ради (01 листопада поточного року)  депутатами було прийнято рекомендацію наступного змісту: районній державній адміністрації спільно з директором КП ,,Сніжинка” Зарічненської районної ради, довивчити питання порядку денного - Про коригування тарифів на теплову енергію (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії), що надає комунальне підприємство ,,Сніжинка” Зарічненської районної ради. Результати аналізу довивчених матеріалів щодо доцільності проведення коригування діючих тарифів на теплову енергію, яка надається комунальним підприємством ,,Сніжинка” розглянути на пленарному засіданні позачергової двадцять шостої сесії.

За результатами аналізу довивчення даного питання порядку денного прийнято рішення щодо доцільності розгляду його на сьогоднішньому пленарному засіданні.

Слово для виступу надається Сергію Федоровичу Ширінзі.

СЛУХАЛИ: 3. Про коригування тарифів на теплову енергію (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії), що надає комунальне підприємство ,,Сніжинка” Зарічненської районної ради.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати, запитання до Сергія Федоровича будуть? Немає? В кого із депутатів будуть зміни чи доповнення до проекту рішення? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу та в цілому. Хто за дану пропозицію - прошу голосувати. Хто за? Проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 20 чол. (Протокол лічильної комісії № 6 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 367, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного - Про внесення змін до районної програми „Діти Рівненщини” на 2017–2020 роки. Доповідає: Машталяр Михайло Степанович – директор комунального некомерційного підприємства ,,Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги” Зарічненської районної ради Рівненської області.

Проект рішення з даного питання попередньо було оприлюдено на веб-сайті районної ради та обговорено на спільному засіданні постійної комісії та президії районної ради.

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до районної програми „Діти Рівненщини” на 2017–2020 роки.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати, запитання до Михайла Степановича будуть? Немає?

Вношу пропозицію  - проект рішення з даного питання прийняти за основу. Хто за дану пропозицію - прошу голосувати. Хто за? Проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 20 чол. (Протокол лічильної комісії № 7 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

На спільному засіданні постійної комісії та президії районної ради (01 листопада поточного року) було прийнято рекомендацію: постановчу частину проекту рішення ,,Про внесення змін до районної програми „Діти Рівненщини” на 2017–2020 роки” доповнити пунктом наступного змісту:

,, - Директору комунального некомерційного підприємства ,,Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги” Зарічненської районної ради Рівненської області два рази на рік (І півріччя, ІІ півріччя) звітувати на засіданні профільної комісії районної ради про ефективність призначеного лікування”.

Хто за те, щоб внести озвучене доповнення до проекту рішення з даного питання - прошу голосувати. Хто за? Проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 20 чол. (Протокол лічильної комісії № 8 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть ще доповнення чи пропозиції до проекту даного рішення? Немає? Хто за те, щоб проект рішення із внесеним доповненням прийняти в цілому - прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 20 чол. (Протокол лічильної комісії № 9 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 368, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного - Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Доповідає: Солодка Олена Іванівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання попередньо було оприлюднено на веб-сайті районної ради. При обговоренні даного питання на спільному засіданні постійної комісії та президії районної ради було внесено пропозицію: погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Слово для озвучення проекту рішення та внесення змін до питання ,,Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік” надається Солодкій Олені Іванівні - начальнику фінансового управління райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 5. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати, запитання до Олени Іванівни будуть? Немає? Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу. Хто за дану пропозицію - прошу голосувати. Хто за? Проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 19 чол.;

не брали участі в голосуванні – 1 чол. (Протокол лічильної комісії № 10 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Хто за те, щоб озвучені Оленою Іванівною зміни внести до проекту рішення ,,Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік” - прошу голосувати. Хто за? Проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 19 чол.;

не брали участі в голосуванні – 1 чол. (Протокол лічильної комісії № 11 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть зміни чи доповнення до проекту рішення? Немає? Хто за те, щоб проект рішення з питання ,,Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік” із внесеними змінами прийняти в цілому - прошу голосувати. Хто за? Проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 19 чол.;

не брали участі в голосуванні – 1 чол. (Протокол лічильної комісії № 12 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 369, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до наступного питання порядку денного сесії - Різне. Хто з депутатів чи запрошених бажає виступити?

ВИСТУПИЛИ: Чекун І.В. – депутат районної ради. Розповіла про медичне та пенсійне страхування, проблему відсутності телебачення у пенсіонерів. Закликала всіх присутніх до співпраці.

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть запитання, пропозиції чи зауваження щодо роботи та ведення сесії районної ради? Немає?

Шановні депутати!

Позачергову двадцять шосту сесію районної ради сьомого скликання оголошую закритою.

(Звучить Державний Гімн України)

Голова районної ради                                                                              А.А.Місюра

Додаток 1

до протоколу позачергової

двадцять шостої сесії районної

ради від 02 листопада 2018 року

СПИСОК

присутніх депутатів Зарічненської районної ради

на позачерговій двадцять шостій сесії районної ради

сьомого скликання

1. Алексіюк Тамара Гнатівна

2. Банько Василь Віталійович

3. Горегляд Андрій Вікторович

4. Димарчук Сергій Леонтійович

5. Кардач Сергій Миколайович

6. Командік Ольга Василівна

7. Конопліцька Світлана Андріївна

8. Крупко Людмила Іванівна

9. Курадовець Ірина Андріївна

10. Мельник Павло Володимирович

11. Місюра Аркадій Аркадійович

12. Мітітюк Олег Дмитрович

13. Полюхович Анатолій Іванович

14. Полюхович Тетяна Степанівна

15. Сарич Віталій Сергійович

16. Смаглюк Анатолій Федорович

17. Філончук Леонід Михайлович

18. Чекун Ірина Василівна

19. Шрамович Тамара Дмитрівна

20. Шулюк Богдан Семенович

 

 

Додаток № 2

до протоколу позачергової

двадцять шостої сесії районної ради

від 02 листопада 2018 року

СПИСОК

присутніх запрошених на позачерговій

двадцять шостій сесії районної ради

сьомого скликання

1.Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

2.Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

3. Мартинюк Є.М. – т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції Вараського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Рівненській області.

4. Касянчик П.Ф. – начальник Зарічненського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Рівненської області.

5. Машталяр М.С. – директор комунального некомерційного підприємства ,,Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги” Зарічненської районної ради Рівненської області.

6. Пюро В.Й. – помічник народного депутата України В.П. Яніцького.

7. Саган В.П. - помічник народного депутата України В.П. Яніцького, директор Зарічненського НВК ,,ЗОШ І ступеня – гімназія”.

8. Полюхович Д.І. – директор КП „Сніжинка”.

9. Сад І.М. – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району.

10. Пронькіна Н.С. – секретар Зарічненської селищної ради.

11. Захаревич О.І. – Морочненський сільський голова.

12. Тишковець Н.В. – заступник начальника відділу культури та туризму Зарічненської райдержадміністрації.