Протокол та результати поіменного голосування 14-ї сесії

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

позачергової  чотирнадцятої  сесії  районної  ради

сьомого скликання

Від 26 липня 2017 року

Розпочалася сесія об 11 год. 10 хв.

Закінчилась сесія об 12 год. 00 хв.

Обрано депутатів – 34.

Присутні на сесії депутатів – 27.

(Список присутніх депутатів додається, додаток 1).

Сесію веде голова районної ради Місюра А.А.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати та запрошені !

Розпочинаємо роботу позачергової чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Вношу пропозицію позачергову чотирнадцяту сесію районної ради сьомого скликання розпочати.

Заперечень немає?

Хто за те, щоб розпочати роботу позачергової чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання,  прошу голосувати? Хто проти? Утримався? Приймається.

Позачергову чотирнадцяту сесію районної ради сьомого скликання оголошую відкритою.

(Звучить Державний Гімн України)

Місюра А.А. – голова районної ради.

На мою адресу надійшло звернення Зарічненського районного військового комісаріату щодо надання на сесії можливості у вашій присутності  нагородити окремих людей за їх особистий вагомий внесок та сприяння Збройним силам України. Заперечень немає? Слово надається військовому комісару.

(Здійснюється процедура нагородження)

Місюра А.А. – голова районної ради.

На сесію районної ради запрошені: депутати Рівненської обласної ради Бойко В.Я. та Ткач О.О, заступник голови Зарічненської районної державної адміністрації,  керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські та селищний голови, голова Локницької сільської об’єднаної територіальної громади, керівники підприємств, установ, організацій району, які не є депутатами районної ради.

(Список присутніх запрошених додається, додаток  2).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Пропоную обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів. Які є пропозиції стосовно кандидатур?

Надійшла пропозиція обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів, а саме:  голова комісії – Конопліцька С.А., секретар комісії - Крупко Л.І., член комісії – Полюхович Т.С. Заперечень немає? Прошу голосувати.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 1 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів: голова комісії – Конопліцька С.А., секретар комісії – Крупко Л.І., член комісії – Полюхович Т.С.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Членів лічильної комісії прошу зайняти свої робочі місця.

Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи позачергової чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. За основу порядку денного сесії було взято перелік питань, які ініціювала районна державна адміністрація у клопотанні про скликання позачергової сесії, яке роздано виконавчим апаратом для ознайомлення. Вношу пропозицію проект порядку денного та регламенту роботи позачергової чотирнадцятої сесії районної ради прийняти за основу. Прошу голосувати.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 2 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

На засіданні постійних комісій від 24 липня було рекомендовано доповнити поданий варіант порядку денного сесії районної ради наступними питаннями:

„Про розгляд депутатських запитів”, „Про внесення змін до районної Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в приміському пасажирському залізничному транспорті на 2016-2017 роки”, „Про внесення змін до Районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції”, „Про внесення змін до районної Програми морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів, працівників підприємств, установ, організацій району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2016 року №144”, „Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2017 році”.

Шановні колеги! Хто за те, щоб озвучені питання включити до порядку денного позачергової чотирнадцятої сесії районної ради, прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за - 27.  (Протокол лічильної комісії № 3 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

внести до порядку денного чергової тринадцятої сесії районної ради питання „Про розгляд депутатських запитів”, „Про внесення змін до районної Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в приміському пасажирському залізничному транспорті на 2016-2017 роки”, „Про внесення змін до Районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції”, „Про внесення змін до районної Програми морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів, працівників підприємств, установ, організацій району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2016 року №144”, „Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2017 році”.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! В кого із депутатів будуть зауваження чи пропозиції до проекту порядку денного позачергової чотирнадцятої сесії районної ради? Немає.

Хто за те, щоб запропонований проект порядку денного та регламенту роботи позачергової чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання з озвученими змінами та доповненнями прийняти  в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 4 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

затвердити порядок денний та регламент роботи позачергової чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання з озвученими змінами та доповненнями за наступним змістом:

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про розгляд депутатських запитів.

Доповідає: Лишній В.М. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

2.Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщення Вичівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Вичівка Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає:   Полюхович М.А. - заступник головного лікаря КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД».

3.Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2017 рік», затвердженої рішенням районної ради від 01 березня 2017 №181.

Доповідає:  Ширінга С.Ф. - заступник голови Зарічненської районної державної адміністрації.

4. Про надання згоди на передачу з державної власності у спільну власність територіальних громад Зарічненського району нежитлової будівлі, яку займав районний відділ статистики.

Доповідає: Лишній В.М. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

5. Про внесення змін до районної Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в приміському пасажирському залізничному транспорті на 2016-2017 роки.

Доповідає:Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення Зарічненської районної державної адміністрації.

6.Про внесення змін до Районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції.

Доповідає:Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення Зарічненської районної державної адміністрації.

7. Про внесення змін до районної Програми морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів, працівників підприємств, установ, організацій району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2016 року №144.

Доповідає: Воронко Р.В. – керівник апарату Зарічненської районної державної адміністрації.

8. Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2017 році.

Доповідає: Лишній В.М.- керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

9. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Доповідає:  Солодка О.І. – начальник фінансового управління РДА.

10. Різне.

11. Для виступів депутатів.

12. Для довідок.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: 1. Про розгляд депутатських запитів.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Слово для виступу надається керуючому справами районної ради Лишньому В’ячеславу Миколайовичу.

Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

(Зачитує запит депутата районної ради Полюховича А.І., що додається)

ВИСТУПИЛИ: Смаглюк А.Ф. – депутат районної ради, голова Зарічненської райдержадміністрації, який надав коротке роз’яснення по даному запиту.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати! Пропоную підтримати депутатський запит Полюховича А.І. Хто за дану пропозицію – прошу голосувати. Хто за? Проти? Утримався?

Голосували: за – 0;

проти – 0;

утримались – 27. (Протокол лічильної комісії № 5 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до наступного питання порядку денного.

СЛУХАЛИ: 2. Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщення Вичівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Вичівка Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає:   Полюхович М.А. - заступник головного лікаря КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД».

Місюра А.А. – голова районної ради.

Дане питання розглядалось на засіданнях постійних комісій районної ради. Змін та доповнень до проекту рішення не надходило. Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і в цілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 6 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 213, додається

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до наступного питання порядку денного.

СЛУХАЛИ: 3. Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2017 рік», затвердженої рішенням районної ради від 01 березня 2017 №181.

Доповідає:  Ширінга С.Ф. - заступник голови Зарічненської районної державної адміністрації.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Дане питання розглядалось на засіданнях постійних комісій районної ради. Змін та доповнень до проекту рішення не надходило. Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і в цілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 7 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 214, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного.

СЛУХАЛИ: 4. Про надання згоди на передачу з державної власності у спільну власність територіальних громад Зарічненського району нежитлової будівлі, яку займав районний відділ статистики.

Доповідає: Лишній В.М. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Дане питання розглядалось на засіданнях постійних комісій районної ради. Змін та доповнень до проекту рішення не надходило. Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і в цілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 8 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 215, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного.

СЛУХАЛИ: 5. Про внесення змін до районної Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в приміському пасажирському залізничному транспорті на 2016-2017 роки.

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення Зарічненської районної державної адміністрації.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Дане питання розглядалось на засіданнях постійних комісій районної ради. Змін та доповнень до проекту рішення не надходило. Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і в цілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 9 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 216, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного.

СЛУХАЛИ: 6. Про внесення змін до Районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції.

Доповідає:Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення Зарічненської районної державної адміністрації.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Дане питання розглядалось на засіданнях постійних комісій районної ради. Змін та доповнень до проекту рішення не надходило. Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і в цілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 26;

Не брали участі у голосуванні – 1. (Протокол лічильної комісії № 10 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 217, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного.

СЛУХАЛИ: 7. Про внесення змін до районної Програми морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів, працівників підприємств, установ, організацій району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2016 року №144.

Доповідає: Воронко Р.В. – керівник апарату Зарічненської районної державної адміністрації.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Дане питання розглядалось на засіданнях постійних комісій районної ради. Змін та доповнень до проекту рішення не надходило. Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і в цілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 26;

Не брали участі у голосуванні - 1. (Протокол лічильної комісії № 11 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 218, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: 8. Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2017 році.

Доповідає: Лишній В.М.- керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Дане питання розглядалось на засіданнях постійних комісій районної ради. Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Місюра А.А. – голова районної ради.

(Зазначив, що з метою забезпечення дотримання вимог статей 28,35 Закону України ,,Про запобігання корупції” та ст.59-1 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, а саме – врегулювання конфлікту інтересів, при голосуванні за проект рішення районної ради ,, Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2017 році” брати участь у голосуванні по зазначеному рішенню не буде).

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і в цілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 25;

Не брали участі у голосуванні - 2. (Протокол лічильної комісії № 12 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 219, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: 9. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Доповідає:  Солодка О.І. – начальник фінансового управління Зарічненської районної державної адміністрації.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Дане питання розглядалось на засіданнях постійних комісій районної ради. Змін та доповнень до проекту рішення не надходило. Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і в цілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 13 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 220, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до наступного питання порядку денного  сесії  - Різне.

Шановні депутати та запрошені на сесійне засідання!

Відповідно до ч.3 ст.6 Закону України ,,Про прокуратуру” керівники регіональних та місцевих прокуратур на відкритому пленарному засіданні відповідної ради, не менш як двічі на рік інформують населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці про результати діяльності на цій території.

З огляду на вищезазначене, вчора на адресу районної ради надійшов лист керівника Сарненської місцевої прокуратури щодо включення до розгляду на сесії інформації прокуратури про результати діяльності.

Слово для виступу з інформацією про результати діяльності прокуратури та стан законності на території Зарічненського району надається керівнику Сарненської місцевої прокуратури Баглєй Ярославу Костянтиновичу.

(Інформація додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Хто ще бажає виступити?

В кого із депутатів будуть запитання, пропозиції чи зауваження щодо роботи та ведення сесії районної ради? Немає?

Шановні депутати та запрошені!

Позачергову чотирнадцяту сесію районної ради сьомого скликання оголошую закритою.

(Звучить Державний Гімн України)

Голова районної ради                                                                          А.А.Місюра

Додаток  1

до протоколу позачергової чотирнадцятої сесії районної ради від 26 липня 2017 року

СПИСОК

присутніх депутатів Зарічненської районної ради

на позачерговій чотирнадцятій сесії районної ради

сьомого скликання

1.Алексіюк Тамара Гнатівна

2.Банько Василь Віталійович

3.Брень Віра Василівна

4.Клімович Павло Петрович

5.Командік Ольга Василівна

6.Конопліцька Світлана Андріївна

7.Корнійчук Василь Зіновійович

8.Крупко Людмила Іванівна

9.Курадовець Ірина Андріївна

10.Кутинець Катерина Василівна

11.Мельник Павло Володимирович

12.Місюра Аркадій Аркадійович

13.Мітітюк Олег Дмитрович

14.Мойсієвич Руслан Миколайович

15.Полюхович Віра Анатоліївна

16.Полюхович Тетяна Степанівна

17.Прохор Олександр Володимирович

18.Пуха Анатолій Федорович

19.Сарич Віталій Сергійович

20.Смаглюк Анатолій Федорович

21.Сорочиць Лідія Павлівна

22.Харковець Володимир Миколайович

23.Чекун Ірина Василівна

24.Чепура Микола Федорович

25.Черевко Леонід Іванович

26.Шрамович Тамара Дмитрівна

27.Шулюк Богдан Семенович

 

 

Додаток  2

до протоколу позачергової чотирнадцятої сесії районної ради від 26 липня 2017 року

СПИСОК

присутніх запрошених на позачерговій

чотирнадцятій сесії Зарічненської районної ради

сьомого скликання

1.Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

2.Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації

3.Кір’янов С.Г. – т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції ГУНП у Рівненській області.

4.Мичка В.С. – начальник Зарічненського відділу Сарненської місцевої прокуратури.

5.Баглєй Я.К. – керівник Сарненської місцевої прокуратури.

6.Кущевий В.О. – військовий комісар Зарічненського району.

7.Тишковець Н.В. – в.о. начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації.

8.Дубінецька О.І. – начальник сектору містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації.

9.Полюхович М.А. – заступник головного лікаря КЗОЗ ,,Зарічненський районний центр ПМСД”.

10.Кушнерук В.Ф. – головний інженер ДП ,,Зарічненський райавтодор”.

11.Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

12.Денисюк С.М. – начальник Зарічненського районного сектору ГУ ДСНС України в Рівненській області.

13.Цермолонський М.А. - завідувач сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації.

14.Шостакевич Є.О. – заступник Зарічненського селищного голови.

15.Полюхович В.С. – Вичівський сільський голова.

16.Швайко О.О. – заступник голови Локницької сільської ОТГ.

17.Черевко Л.О. – Кухітсько-Вільський сільський голова.

18.Свирид В.М. – Неньковицький сільський голова.

19.Слободянюк С.О. – Новорічицький сільський голова.

20.Кулачок М.І. – Омитський сільський голова.