Поіменне голосування

Поіменне голосування  завантажити

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

чергової  двадцять третьої  сесії  районної  ради

сьомого скликання

Від 23 травня 2018 року

 

Розпочалася сесія об 11 год. 00 хв.

Закінчилась сесія об 13 год. 10 хв.

Обрано депутатів – 34.

Присутні на сесії депутати – 22 чол.

 

(Список присутніх депутатів додається, додаток 1).

Сесію веде голова районної ради Місюра А.А.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати та запрошені !

Відповідно до статей 46 та 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на  підставі розпорядження голови районної ради від 19 квітня 2018 року № 31-О скликано чергову двадцять третю сесію Зарічненської районної ради сьомого скликання.

 

Вношу пропозицію - роботу чергової двадцять третьої  сесії районної ради сьомого скликання розпочати.

Заперечень немає? Приймається.

Двадцять третю сесію районної ради сьомого скликання оголошую відкритою.

 

(Звучить Державний Гімн України)

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

На сесію запрошені: депутати Рівненської обласної ради від Зарічненського району  Бойко Віталій Ярославович та Ткач Олександр Олександрович, заступник голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищний голови,   керівники підприємств, установ, організацій району, які не є депутатами районної ради.

(Список присутніх запрошених додається, додаток  2).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Від імені  депутатів, запрошених та себе особисто привітав з днем народження депутата районної ради Катерину  Василівну  Кутинець та Серницького сільського голову  Василя Івановича  Полюховича, які святкували свій день народження цього ж дня – 23 травня. Під бурхливі оплески зали подарував іменинникам квіти та побажав  добра, здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного натхнення, успішного сповнення всіх планів та задумів.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Продовжуємо роботу сесії.

Вношу пропозицію обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів.

Інші пропозиції будуть? Немає?

 

Які є пропозиції стосовно кандидатур?

Надійшла пропозиція обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів, а саме:     Командік О.В., Крупко Л.І., Чекун І.В.. Заперечень немає? Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 22 чол.  (Протокол лічильної комісії № 1 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів:   Командік О.В., Крупко Л.І., Чекун І.В..

Місюра А.А. – голова районної ради.

Членів лічильної комісії прошу зайняти свої робочі місця.

 

Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи чергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання. Проект порядку денного та регламенту роботи чергової двадцять третьої сесії депутатам роздані, обговорення відбулося на засіданні постійних комісій і президії районної ради, а також було розміщено на офіційному веб-сайті районної ради.

Вношу пропозицію, запропонований проект порядку денного та регламент роботи двадцять третьої сесії районної ради прийняти за основу.

Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 22 чол.  (Протокол лічильної комісії № 2 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

На засіданнях   постійних комісій, президії районної ради були прийняті рекомендації - доповнити проект порядку денного та регламент роботи двадцять третьої сесії районної ради  наступними питаннями:

- Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

-  Про внесення змін до Програми про створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки.

- Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

(Щодо надання дозволу відділу освіти на зняття з балансу та передачу на   баланс Серницької сільської ради огорожу КДК металеву та огорожу  дерев'яну).

- Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

- Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

- Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на зайняття посади директора комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

-  Про внесення змін до рішення районної ради від 21 березня 2018 року № 304 «Про надання дозволу про передачу в оренду частини приміщення».

- Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та актів комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

- Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств, установ, закладів Зарічненської районної ради Рівненської області.

 

Хто за те щоб озвучені питання внести  до   проекту порядку денного та регламенту роботи двадцять третьої  сесії  районної ради прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 22 чол.  (Протокол лічильної комісії № 3 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

На засіданні постійної комісії районної ради від 14 травня поточного року, з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села,  під головуванням Чепури Миколи Федоровича, на підставі подання голови райдержадміністрації від 07.05.18 № 01/24-1326 було розглянуто проект рішення з питання  - «Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району» (щодо надання дозволу відділу освіти на списання ноутбука Aus x51 Ru, відеокамери Samsung та мобільних телефонів). За розглядом даного питання комісія прийняла рекомендацію наступного змісту: «Відправити на доопрацювання та при умові підготовки до початку пленарного засідання 23-ої сесії ради внести на розгляд сесії питання – «Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району».

Дане питання доопрацьоване, проект рішення Вам роздано. Пропоную внести до проекту порядку денного двадцять третьої сесії районної ради питання  «Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району» (щодо надання дозволу відділу освіти на списання ноутбука Aus x 51, відеокамери Samsung та мобільних телефонів). Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 22 чол.  (Протокол лічильної комісії № 4 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть зауваження, доповнення чи зміни до  проекту порядку денного та регламенту роботи двадцять третьої  сесії районної ради? Немає?

Хто за те, щоб запропонований проект порядку денного та регламент роботи  двадцять третьої  сесії районної ради сьомого скликання з озвученими доповненнями  прийняти  вцілому прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 22 чол.  (Протокол лічильної комісії № 5 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

затвердити порядок денний та регламент роботи чергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання з озвученими доповненнями за наступним змістом:

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає:  Філончук Л.М. – заступник голови районної ради

1.1. Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Доповідає: Смаглюк А.Ф.- депутат районної ради,  голова Зарічненської районної

державної адміністрації.

2. Про звіт голови Зарічненської райдержадміністрації щодо виконання делегованих повноважень.

Доповідає: Смаглюк А.Ф.- голова Зарічненської районної державної адміністрації.

3. Про звіт головного лікаря комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

Доповідає: Мітітюк О.Д. -  головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

4. Про стан та перспективи розвитку закладів культури Зарічненського району та виконання прийнятих районною радою рішень і програм.

Доповідає: Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму   райдержадміністрації.

5. Про хід виконання рішення районної ради від 17 травня 2017 року № 199 «Про районну програму «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки.

Доповідає: Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.

6. Про хід виконання рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 182 «Про районну програму роботи з обдарованою молоддю на 2017-2020 роки».

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

7. Про хід виконання рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 183 «Про районну програму охорони навколишнього природного середовища на 2017-2021 роки».

Доповідає: Мовчун Б.І. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

8. Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 110 «Про районну комплексну  програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

Доповідає: Мартинюк Є.М. - начальник Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

9. Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Зарічненському районі на 2018-2020 роки.

Доповідає:  Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

10. Про  Районну програму забезпечення молоді житлом  на 2018- 2023 роки.

Доповідає: Цермолонський М.А. – завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

11. Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

Доповідає: Цермолонський М.А. – завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

12. Про внесення змін до Програми про створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки.

Доповідає: Денисюк С.М. - начальник    Зарічненського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області.

13. Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2018 рік.

Доповідає:  Алексіюк Р.В. -  начальник Зарічненського відділення Сарненської

об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області.

14. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає:  Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

15. Про прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища району будівлі по вул. Грушевського, 1, у смт. Зарічне.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

16. Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств, установ, закладів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає:  Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Співдоповідач: Пожарський В.С. – завідувач юридичного сектору виконавчого апарату районної ради.

17. Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальному закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на території Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.

18. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та актів комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.

19. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

20. Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на зайняття посади директора комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

21. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 березня 2018 року № 304 «Про надання дозволу про передачу в оренду частини приміщення».

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

22. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

(Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації двох стінок із п’яти шкафів Серницької ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

23. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

(Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації огорожі металевої Зарічненської ЗОШ І-ІІ ступенів).

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

24. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

(Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації обладнання по шкільних їдальнях).

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

25. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

(Щодо надання дозволу відділу освіти на зняття з балансу та передачу на   баланс Серницької сільської ради огорожу КДК металеву та огорожу дерев'яну).

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

26. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

(Щодо надання дозволу відділу освіти на списання ноутбука Aus x 51).

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

27. Про надання дозволу Зарічненській районній раді на списання та зняття з балансу сервера на базі Intel, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

28. Різне.

29. Для виступів депутатів.

30. Для довідок.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Переходимо до розгляду питань порядку денного двадцять третьої сесії районної ради. Зауважу, що проекти рішень з питань, які внесено на розгляд  сесії було  оприлюднено на веб-сайті, розглянуто на засіданнях постійних комісій та президії  районної ради, а також Вам роздані.

Наголошую й на тому, що голосування з усіх питань порядку денного здійснюється за процедурою відкритого поіменного голосування.    

Перше питання порядку денного – Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання. З даного питання доповідає Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Пріоритетним розглянемо депутатський запит депутата районної ради, голови райдержадміністрації  Анатолія Федоровича Смаглюка з питання -  «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні». Запит депутата Анатолія Федоровича та проект рішення з озвученого питання Вам роздано.

 

Слово для виступу надається депутату районної ради Анатолію Федоровичу Смаглюку.

 

СЛУХАЛИ: «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати, запитання до Анатолія Федоровича будуть? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол..  (Протокол лічильної комісії № 6 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 310, додається

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Шановні депутати!

На сьогоднішній день надійшло ще сім депутатських запити.

Пропоную розглянути депутатський запит депутата районної ради Димарчука Сергія Леонтійовича.

Зачитує запит депутата районної ради Димарчука С.Л. щодо неправомірного захоплення СВСК «Селянський ліс» невідомими особами, що додається.

Виступили: Димарчук С.Л., депутат районної ради. Прокоментував депутатський запит.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Хто за те щоб підтримати депутатський запит депутата районної ради Димарчука С.Л. і направити його на розгляд до Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Управління Служби безпеки України в Рівненській області, Прокуратури Рівненської області та Головного територіального управління юстиції в Рівненській області.   Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосуванні – 1чол. (Димарчук С.Л.). (Протокол лічильної комісії № 7 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 311, додається

 

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Наступний запит надійшов від депутата районної ради  Харковця Володимира Миколайовича.

Зачитує запит депутата районної ради Харковця В.М. щодо  придбання для Центру надання адміністративних послуг Зарічненської районної державної адміністрації робочої станції з оформлення та видачі біометричних паспортів громадянина України  у формі ID-картки та паспортів для виїзду за кордон, що додається.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Хто за те щоб підтримати депутатський запит депутата районної ради Харковця В.М. і направити його на розгляд до Зарічненської районної державної адміністрації прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 8 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 312, додається

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Наступний запит надійшов від депутата районної ради  Пухи Анатолія Федоровича.

Зачитує запит депутата районної ради Пухи А.Ф. щодо необхідності будівництва громадської вбиральні в смт.Зарічне, що додається.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Хто за те щоб підтримати депутатський запит депутата районної ради Пухи А.Ф. та надіслати його для розгляду до  Зарічненської селищної ради прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 9 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 313, додається

 

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Наступний запит надійшов від депутата районної ради  Клімовича Павла Петровича.

Зачитує запит депутата районної ради Клімовича П.П. та проект рішення з даного запиту «Про звернення депутатів Зарічненської районної ради Рівненської області до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень», що додається.

Виступили: Сарич В.С. - депутат районної ради. Вніс пропозицію, а саме - пункт 3. проекту рішення доповнити словами «та керуючого справами районної ради».

Місюра А.А. – голова районної ради.

Хто за те щоб  пункт 3. проекту рішення доповнити словами «та керуючого справами районної ради» прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 10 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Хто за те щоб підтримати проект рішення «Про звернення депутатів Зарічненської районної ради Рівненської області до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень» та схвалити текст звернення по ньому прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.

(Протокол лічильної комісії № 11 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 314, додається

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Ще один запит, що  надійшов від депутата районної ради  Клімовича Павла Петровича.

Зачитує запит депутата районної ради Клімовича П.П. щодо використання революційного прапора ОУН на території Зарічненського району, що додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! По даному запиту депутата районної ради Клімовича П.П. пропонується проект рішення «Про використання революційного прапора ОУН на території Зарічненського району». У постановчій частині проекту рішення зазначити:

1.Рекомендувати органам місцевого самоврядування району, керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Зарічненщини піднімати революційний прапор ОУН на будівлях у дні, що пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби в Україні та зазначені в додатку до цього рішення.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту (Алексіюк Т.Г.), з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (Полюхович В.А.).

 

Озвучив додаток до проекту рішення.

Перелік дат,
пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби українського народу та вшанування пам’яті їх Героїв

№ з/п

Дата

Подія

01 січня

День народження голови Проводу ОУН-Б Степана Бандери (1909-1959 рр.)

03 лютого

Створення ОУН

12 лютого

День загибелі генерал-хорунжого, командира УПА-Північ Дмитра Клячківського  - «Клима Савура» (1910-1944 рр.) поблизу с.Оржів Рівненського району

9 березня

День народження Тараса Боровця (псевдонім-Бульба) (1908-1981рр.) - діяча українського повстанського руху часів Другої світової війни, засновника УПА.

18-20 лютого

Пам’ятні дні за загиблими під час Революції гідності (День Героїв Небесної Сотні)*

22-23 квітня

В урочищі Гурби Здолбунівського району  в 1944 році відбувся один із найбільших боїв між відділами УПА та військами НКВС і Червоної Армії.

21 травня

День пам’яті жертв політичних репресій

23 травня

День Героїв або Свято Героїв

14 червня

День народження полковника Армії УНР, коменданта УВО, першого голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця

30 червня

Проголошення Акту відновлення Української держави, день народження генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича

30 липня

Створення УВО

14 жовтня

День захисника України, день створення УПА

21 листопада

День Гідності та Свободи

* - на знак вшанування пам’яті Героїв, революційний прапор ОУН піднімається у траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Хто за те щоб підтримати проект рішення з питання «Про використання революційного прапора ОУН на території Зарічненського району» прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.

(Протокол лічильної комісії № 12 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 315, додається

 

 

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Наступний запит надійшов від депутата районної ради  Полюхович Тетяни Степанівни.

Зачитує запит депутата районної ради Полюхович Т.С. щодо недопущення порушень графіку руху пасажирського рейсу сполученням Олександрове-Зарічне-Рівне,  що додається.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Хто за те щоб підтримати депутатський запит депутата районної ради Полюхович Т.С. і направити на розгляд до Рівненської обласної державної адміністрації  прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосуванні – 1 чол. (Мельник П.П.). (Протокол лічильної комісії № 13 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 316, додається

 

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Наступний запит надійшов від депутата районної ради  Полюховича Анатолія Івановича.

Зачитує запит депутата районної ради Полюховича А.І. щодо  заборони надання Верховною Радою України дозволу на проведення гей-парадів та підтримки законопроектів, що суперечать християнським цінностям,  що додається.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Хто за те щоб підтримати депутатський запит депутата районної ради Полюховича А.І. і направити на адресу Верховної Ради України прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосуванні – 1 чол. (Димарчук С.Л.). (Протокол лічильної комісії № 14 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 317, додається

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Зачитав звернення батьків Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів до депутатів районної ради (Вхідний номер від 23.05.2018 № 01-30/224, що додається.

Виступили: Смаглюк А.Ф. - депутат районної ради, голова райдержадміністрації.

Прокоментував та надав усну відповідь на звернення батьків Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Зачитав рекомендації постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та регламенту від 03 квітня 2018 року «Про розгляд депутатських запитів депутата районної ради Полюховича А.І.», що додається.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного –  Про звіт голови Зарічненської райдержадміністрації щодо виконання делегованих повноважень.

Слово для виступу надається    Смаглюку А.Ф.- голові Зарічненської районної державної адміністрації.

СЛУХАЛИ: 2.  Про звіт голови Зарічненської райдержадміністрації щодо виконання делегованих повноважень.

(Смаглюк А.Ф. – голова райдержадміністрації  звітує перед депутатами районної ради.)

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до Анатолія Федоровича? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 20 чол.. Утримався – 1 чол. (Полюховича А.І.). Не взяв участі у голосуванні – 1 чол. (Смаглюк А.Ф.). (Протокол лічильної комісії № 15 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 318, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про звіт головного лікаря комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

Слово для виступу надається    Мітітюку О.Д. -  головному лікарю КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

СЛУХАЛИ: 3.  Про звіт головного лікаря комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

(Мітітюк О.Д. - головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ» перед депутатами районної ради.)

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати!

Які будуть запитання до Олега Дмитровича? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосуванні – 1 чол. (Мітітюк О.Д.). (Протокол лічильної комісії № 16 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 319, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  - Про стан та перспективи розвитку закладів культури Зарічненського району та виконання прийнятих районною радою рішень і програм.

Слово для виступу надається  Гаврилюк Т.К. – начальнику відділу культури та туризму   райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 4.  Про стан та перспективи розвитку закладів культури Зарічненського району та виконання прийнятих районною радою рішень і програм.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу та вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол..  (Протокол лічильної комісії № 17 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 320, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про хід виконання рішення районної ради від 17 травня 2017 року № 199 «Про районну програму «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки.

Слово для виступу надається  Машталяру М.С. – головному лікарю КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.

СЛУХАЛИ: 5.  Про хід виконання рішення районної ради від 17 травня 2017 року № 199 «Про районну програму «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і в цілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 22 чол..  (Протокол лічильної комісії № 18 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 321, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного –  Про хід виконання рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 182 «Про районну програму роботи з обдарованою молоддю на 2017-2020 роки».

Слово для виступу надається  Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 6.  Про хід виконання рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 182 «Про районну програму роботи з обдарованою молоддю на 2017-2020 роки».

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 19 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 322, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про хід виконання рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 183 «Про районну програму охорони навколишнього природного середовища на 2017-2021 роки».

 

Слово для виступу надається  Мовчуну Б.І. – завідувачу сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 7. Про хід виконання рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 183 «Про районну програму охорони навколишнього природного середовища на 2017-2021 роки».

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 20 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 323, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 110 «Про районну комплексну  програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

З даного питання доповідає Мартинюк Є.М. - начальник Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області. Оскільки, начальника сьогодні немає на сесії, а є заступник то слово для виступу надається  Заулочному П.О. - заступнику начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

 

СЛУХАЛИ: 8.  Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 110 «Про районну комплексну  програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до Петра Олександровича?

Виступили: Полюхович А.І. – депутат районної ради.

Моя пропозиція така: «Звіт з даного питання порядку денного перенести на слідуючу чергову сесію районної ради. Я особисто хочу бачити Мартинюка Є.М., - хай дасть звіт, що робиться у районі, він є доповідачем з даного питання, а присилає свого заступника».

Сарич В.С. – депутат районної ради. Шановні депутати. Поступила пропозиція від депутата районної ради Полюховича А.І., - її необхідно поставити на голосування.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги. Є пропозиція поставити на голосування пропозицію депутата районної ради Полюховича А.І.. Хто за дану пропозицію щоби перенести заслуховування даного питання на слідуючу чергову сесію районної ради і запросити особисто начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області, а саме – Мартинюка Є.М.

Хто за дану пропозицію прошу голосувати.  Хто за? Хто проти? Утримався? Пропозиція приймається.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 21 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного –  Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Зарічненському районі на 2018-2020 роки.

Слово для виступу надається  Ширінзі С.Ф. – заступнику голови райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 9.  Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Зарічненському районі на 2018-2020 роки.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть питання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався?  Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 22 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 324, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про  Районну програму забезпечення молоді житлом на 2018- 2023 роки.

Слово для виступу надається  Цермолонському М.А. – завідувачу сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 10.  Про  Районну програму забезпечення молоді житлом  на 2018- 2023 роки.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 23 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 325, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

Слово для виступу надається  Цермолонському М.А. – завідувачу сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 11.  Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача?  Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і вцілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 24 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 326, додається

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про внесення змін до Програми про створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки.

Слово для виступу надається   Мовчуну Б.І. - завідувачу сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 12.   Про внесення змін до Програми про створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 25 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 327, додається

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2018 рік.

 

Слово для виступу надається     Алексіюк Р.В. -  начальник Зарічненського відділення Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області.  

 

СЛУХАЛИ: 13. Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2018 рік.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача?

Виступили: Полюхович А.І. – депутат районної ради.

Скажіть: «Які господарські організації є платниками податків до районного бюджету?»

Алексіюк Р.В. -  начальник Зарічненського відділення Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області.

Платниками податків до районного бюджету є господарські організації, які перебувають у спільній власності територіальних громад району, а саме: КП «Сніжинка», КП «Аптека 1», Техбюро, РВ «Профдезінфекція». За 2017 рік вони задекларували чистого прибутку 289,3 тис. грн., сплатили податок на прибуток 52,1 тис. грн.. Крім того вони ще перераховують 15% від чистого прибутку до районного бюджету, ця сума за 2017 рік складає – 43,4 тис. грн..

Місюра А.А. – голова районної ради.

Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 26 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 328, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Проект рішення з даного питання попередньо було опрацьовано депутатами на засіданнях постійних комісій з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики та президії районної ради, а також було оприлюднено на веб-сайті районної ради.

На засіданнях було прийнято рішення - «Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

 

Слово для виступу надається  Солодкій О.І. – начальнику фінансового управління райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 14. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Озвучила зміни, погоджені на засіданнях постійних комісій  та президії районної ради, до проекту рішення який роздано „Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», а саме:

1. На виконання листа відділу освіти:

- збільшити асигнування на виготовлення  проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво спортзалу Кух.-Вільської ЗОШ І-ІІІ ст.» на суму 69000 грн;

- збільшити асигнування в сумі 30000 грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на кап. ремонт системи опалення Кух.-Вільської ЗОШ І-ІІІ ст.. за рахунок зменшення асигнувань на кап. ремонт системи опалення Кух.-Вільської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- збільшити асигнування в сумі 40000 грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на кап. ремонт (утеплення приміщення) Зарічненської ЗОШ І-ІІІ ст.. за рахунок зменшення асигнувань на кап. ремонт (утеплення приміщення) Зарічненської ЗОШ І-ІІІ ст..

2. Збільшити доходи та видатки загального фонду  за рахунок Субвенції з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 659921 грн.

 

Озвучила доповнення до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», а саме, проект рішення доповнити пунктом наступного змісту:

- Фінансовому управлінню внести зміни  до розпису видатків на 2018 рік з врахуванням внесених змін по загальному та спеціальному фонду по КПКВ МБ 2111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» за економічною класифікацією видатків, відповідно рішення сесії районної ради від 21.03.2018 року № 302 «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу охорони здоров’я «Зарічненський районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» (розпорядника бюджетних коштів) у комунальне некомерційне підприємство (одержувача бюджетних коштів) головним розпорядником  яких  є  Зарічненська райдержадміністрація.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до Олени Іванівни? Немає?

Чи є потреба озвучувати проект рішення? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався?

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 27 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Хто за те щоб до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» внести озвучені Оленою Іванівною зміни та доповнення прошу голосувати.

Хто за внесення озвучених змін та доповнення? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 28 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Можливо в когось ще будуть пропозиції чи доповнення до проекту рішення? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення зі змінами та доповненням прийняти  вцілому.  Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 29 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 329, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища району будівлі по вул. Грушевського, 1, у смт. Зарічне.

Слово для виступу надається  Філончуку Л.М. – заступнику голови районної ради.

СЛУХАЛИ: 15.  Про прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища району будівлі по вул. Грушевського, 1, у смт. Зарічне.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до Леоніда Михайловича? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 22 чол..  (Протокол лічильної комісії № 30 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 330, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств, установ, закладів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає:  Лишній В'ячеслав Миколайович – керуючий справами районної ради.

Співдоповідач: Пожарський Василь Степанович – завідувач юридичного сектору виконавчого апарату районної ради.

СЛУХАЛИ: 16.  Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств, установ, закладів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання чи пропозиції по цьому питанню порядку денного?

 

Виступили: Мітітюк О.Д. – депутат районної ради.

Запропонував зміни та доповнення до проекту рішення.

Сарич В.С. – депутат районної ради.

Вніс пропозицію повернути на доопрацювання даний проект рішення.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Поступила пропозиція від депутата районної ради В.С. Сарича, даний проект рішення повернути на доопрацювання. Хто за пропозицію озвучену депутатом Саричем В.С. прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 22 чол.. (Протокол лічильної комісії № 31 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальному закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на території Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Слово для виступу надається   Машталяру М.С. – головному лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.     

СЛУХАЛИ: 17.  Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальному закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на території Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 32 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 331, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та актів комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається   Машталяру М.С. – головному лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.     

СЛУХАЛИ: 18. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та актів комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 33 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 332, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається   Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 19. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосування – 1 чол. (Смаглюк А.Ф.). (Протокол лічильної комісії № 34 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 333, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на зайняття посади директора комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається   Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 20.  Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на зайняття посади директора комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосування – 1 чол. (Смаглюк А.Ф.). (Протокол лічильної комісії № 35 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 334, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про внесення змін до рішення районної ради від 21 березня 2018 року № 304 «Про надання дозволу про передачу в оренду частини приміщення».

Слово для виступу надається   Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 21.  Про внесення змін до рішення районної ради від 21 березня 2018 року № 304 «Про надання дозволу про передачу в оренду частини приміщення».

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосування – 1 чол. (Смаглюк А.Ф.). (Протокол лічильної комісії № 36 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 335, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

(Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації двох стінок із п’яти шкафів Серницької ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Слово для виступу надається   Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 22. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосування – 1 чол. (Смаглюк А.Ф.). (Протокол лічильної комісії № 37 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 336, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району. (Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації огорожі металевої Зарічненської ЗОШ І-ІІ ступенів).

Слово для виступу надається   Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 23. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосування – 1 чол. (Смаглюк А.Ф.). (Протокол лічильної комісії № 38 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 337, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району. (Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації обладнання по шкільних їдальнях).

 

Слово для виступу надається   Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 24. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосування – 1 чол. (Смаглюк А.Ф.). (Протокол лічильної комісії № 39 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 338, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району. (Щодо надання дозволу відділу освіти на зняття з балансу та передачу на   баланс Серницької сільської ради огорожу КДК металеву та огорожу дерев'яну).

 

Слово для виступу надається   Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 25. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосування – 1 чол. (Смаглюк А.Ф.). (Протокол лічильної комісії № 40 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 339, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району. (Щодо надання дозволу відділу освіти на списання ноутбука Aus x 51).

 

Слово для виступу надається   Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 26. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосування – 1 чол. (Смаглюк А.Ф.). (Протокол лічильної комісії № 41 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 340, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про надання дозволу Зарічненській районній раді на списання та зняття з балансу сервера на базі Intel, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Слово для виступу надається    Філончуку Л.М. – заступнику голови районної ради.

СЛУХАЛИ: 27. Про надання дозволу Зарічненській районній раді на списання та зняття з балансу сервера на базі Intel, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 21 чол.. Не взяв участі у голосування – 1 чол. (Смаглюк А.Ф.). (Протокол лічильної комісії № 42 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 341, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до наступного питання порядку денного  сесії  - Різне.

Хто з депутатів чи запрошених бажає виступити? Немає?

В кого із депутатів будуть запитання, пропозиції чи зауваження щодо роботи та ведення сесії районної ради? Немає?

Шановні депутати та запрошені!

Чергову двадцять третю сесію районної ради сьомого скликання оголошую закритою.

(Звучить Державний Гімн України)

 

Голова районної ради                                                                          А.А.Місюра