Зміни до Регламенту

УКРАЇНА
ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 13 квітня  2016 року                                                                                           № 48

Про внесення змін до Регламенту

Зарічненської районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до Закону України від 26.11.2015 № 842-VIII «Про внесення змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань», керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Внести до Регламенту Зарічненської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 25.12.2015 № 18, такі зміни:

1.1. Статтю 3.17 викласти у новій редакції:

«Стаття 3.17. Дані про результати поіменного голосування

1. Дані про результати поіменного голосування є відкритими для всіх. Секретаріат ради надає їх на прохання депутатів.

2. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню на офіційному сайті районної ради (http://www.zarrada.org) та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

3. На офіційному веб-сайті районної ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії районної ради.».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту (Алексіюк Т.Г.).

Заступник голови районної ради                                                            А.А.Місюра