Рішення 29-ї сесії

ПЕРЕЛІК

проектів рішень 29-ої сесії Зарічненської районної ради

(І-ше пленарне засідання)

 

Назва рішення

 

1

Про депутатський запит депутата районної ради Харковця В.М.

496

Завантажити

2

Про депутатський запит депутата районної ради Колба І.М.

497

Завантажити

3

Про ліквідацію Зарічненської районної редакції проводового радіомовлення.

498

Завантажити

4

Про програму підтримки Зарічненського районного місцевого архіву Рівненської області на 2015 рік.

499

Завантажити

5

Про районну програму морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів, працівників підприємств, установ, організацій району на 2015 рік.

500

Завантажити

6

Про районну програму фінансової підтримки Зарічненської районної організації ветеранів України на 2015 рік.

501

Завантажити

7

Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.

502

Завантажити

8

Про внесення змін до рішення районної ради від 20.06.2012 № 188 «Про перелік нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Зарічненського району».

503

Завантажити

9

Про надання дозволу відділу культури та туризму райдержадміністрації на зняття з балансу та передачу на баланс Нобельської сільської ради в оперативне управління Нобельського культурно-дозвіллєвого комплексу музичну апаратуру, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

504

Завантажити

10

Про надання дозволу відділу культури та туризму райдержадміністрації на списання та зняття з балансу вбиральні районного Будинку культури, яка знаходиться за адресою: смт.Зарічне, вул. Центральна, 1, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

505

Завантажити

11

Про надання дозволу на зняття з балансу та списання технічно несправного автомобіля Морочненської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» УАЗ 39623.

506

Завантажити

12

Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на зняття з балансу та передачу на баланс Борівської сільської ради парти в кількості 10 штук, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

507

Завантажити

13

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Іванчиці Зарічненської селищної ради.

508

Завантажити

14

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Чернин Зарічненської селищної ради.

509

Завантажити

15

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Борове Борівської сільської ради.

510

Завантажити

16

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Дібрівськ Дібрівської сільської ради.

511

Завантажити

17

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Вовчиці Дібрівської сільської ради.

512

Завантажити

18

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Зелена Діброва Дібрівської сільської ради.

513

Завантажити

19

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Вичівка Вичівської сільської ради.

514

Завантажити

 

20

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Бутово Вичівської сільської ради.

515

Завантажити

21

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Задовже Кутинської сільської ради.

516

Завантажити

22

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Заозер'я Кутинської сільської ради.

517

Завантажити

23

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Радове Кухченської сільської ради.

518

Завантажити

24

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Храпин Локницької сільської ради.

519

Завантажити

25

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Голубне Новорічицької сільської ради.

520

Завантажити

26

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Неньковичі Неньковицької сільської ради.

521

Завантажити

27

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Нобель Нобельської сільської ради.

522

Завантажити

28

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу охорони здоров'я Зарічненської районної державної адміністрації та надання в постійне користування земельної ділянки КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» на території с.Перекалля Перекальської сільської ради.

523

Завантажити

29

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації для обслуговування Мутвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

524

Завантажити

30

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо надання земельної ділянки у постійне користування Відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації для обслуговування Морочненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

525

Завантажити

31

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації для обслуговування Нобельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

526

Завантажити

32

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо надання земельної ділянки у постійне користування Відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації для обслуговування Привітівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

527

Завантажити

33

Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2015 році.

528

Завантажити

34

Про план роботи районної ради на 2015 рік.

529

Завантажити

35

Про підтримку звернення депутатів Володимирецької районної ради Рівненської області щодо незаконного видобутку бурштину-сирцю.

530

Завантажити